Akın, CHP’de Seçim Sürecini Değerlendirdi

CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Harun Akın, parti binasını ziyaret ederek seçim sürecini değerlendirdi.CHP Zonguldak İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen basın toplantısına Harun Akın’ın yanı sıra İl Başkanı Ertuğrul...

Akın, CHP’de Seçim Sürecini Değerlendirdi
banner230
CHP Zonguldak Milletvekili Adayı Harun Akın, parti binasını ziyaret ederek seçim sürecini değerlendirdi.
CHP Zonguldak İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen basın toplantısına Harun Akın’ın yanı sıra İl Başkanı Ertuğrul Koltuk, Merkez İlçe Başkanı Cemal Şahin ve partililer katıldı. Parti binasında 7 Haziran 2015 genel seçimlerini değerlendiren Harun Akın, Zonguldak’a hizmet yapılmadığını öne sürdü.
Akın, “13 yıldır Zonguldak’ta bir dikili ağacını bana söyleyebilir misiniz? Valiliğin, özel idarenin rutin hizmetlerini bir kenara bırakın. Zaten kim iktidar olsa o hizmetler rutin hizmetlerdir. Ben Ereğli’de girsem Ankara’dan da girsem iş basiretinin olmadığı, bir yerlerin kazılmadığı yolların bittiği bir Zonguldak görebildik mi? Böyle bir talihsiz kent olur mu? Bu kent ne yaptı? Cumhuriyetin temelini oluşturdu. Fabrikalar, limanlar, trenler hepsi Zonguldak’ta kömürle oldu. En son Soma’da yaşananlardan sonra hep söyledik. İlimiz parlamentoda bile tartışıldı. AK Parti’nin aday arkadaşların hepsine başarılar diliyorum. Bireysel hiçbiriyle sorunum yok. Benim derdim Zonguldak’tır. Ama bana bunun cevabını bir versinler. 13 yıldır bir dikili ağacı göstersinler. Zonguldak her geçen gün geriye gidiyor. Bunu düzeltecek neden medet umacağız? Zonguldak adına da 7 Haziran seçimleri çok önemlidir. Hep beraber el ele omuz omuza çalışmalarımızı yapacağız. Bunu günü kurtarmak için söylemiyoruz” dedi.
YORUM EKLE