Siyasi Parti Başkanları Bir Araya Geldi

Yalova’daki siyasi partilerin il başkanları, Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şubesi tarafından düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Parti başkanları, Yalova’da seçimin huzur havasında geçmesinin ortak temennileri olduğunu dile getirdi.Yalova...

Siyasi Parti Başkanları Bir Araya Geldi
banner230
Yalova’daki siyasi partilerin il başkanları, Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şubesi tarafından düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Parti başkanları, Yalova’da seçimin huzur havasında geçmesinin ortak temennileri olduğunu dile getirdi.
Yalova Emniyet Müdürü Mehmet Ali Süvari, yaklaşan seçim öncesinde ildeki siyasi parti başkanları bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Polis lokalindeki kahvaltılı toplantıya AK Parti, CHP, MHP, BBP, SP, DSP ve DP il başkanları ve parti temsilcileri katıldı. Süvari, "Yalova çok küçük, ama bir o kadar da güzel bir il. Kültür seviyesi oldukça yüksek olan bu ilde seçim döneminin de bu özelliklerine bağlı olarak tam bir huzur ve güven ortamında geçeceğine olan inancımız tamdır. Yalova Emniyet Müdürlüğü olarak biz üzerimize düşeni yapacağız. Siyasi partilerin de bu yönde bize gereken yardımı yapacağını biliyorum" dedi.
Siyasi parti temsilcileri de sırayla söz aldı. Ortaya çıkan ortak görüş ise seçimin huzur ve güven içinde geçmesi temennisi oldu.
YORUM EKLE