İpekyolu Belediyesi’nden Yol Asfaltlama Çalışması

Van’ın İpekyolu Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü, Vali Mithatbey ve Cevdetpaşa mahallelerinde uzun süreden beri beklenilen yolları asfaltlarken, Yalı ve Yeni mahallelerde ise ara sokaklara parke taşı döşemeye devam ediyor.İpekyolu Belediyesi...

İpekyolu Belediyesi’nden Yol Asfaltlama Çalışması
banner230
Van’ın İpekyolu Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü, Vali Mithatbey ve Cevdetpaşa mahallelerinde uzun süreden beri beklenilen yolları asfaltlarken, Yalı ve Yeni mahallelerde ise ara sokaklara parke taşı döşemeye devam ediyor.
İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde parke taşı döşeme ve yol asfaltlama çalışmaları aralıksız devam ediyor. Sonbahara kadar ilçe merkezinin tamamında yol yapım çalışmalarını bitirmeyi hedefleyen belediye ekipleri, bu program dahilinde çalışmalarını sürdürüyor. Vali Mithatbey Mahallesi’nde asfaltlama çalışmaları tamamlanırken, yol asfaltlama ekipleri bu kez Cevdetpaşa Mahallesi’nde de çalışmalara başladı. Yol asfaltlama çalışmalarına paralel olarak belediye ekipleri, mahallelerde bulunan ara sokaklarda da parke taşı döşemeye devam ediyor. Vali Mithatbey Mahallesi’nde asfaltlama çalışması sona ererken, Yalı ve Yeni mahallelerde de sürdürülen parke taşı çalışması bitme aşamasına geldi.
Belediye ekipleri, mahallelerde bulunan taziye evleri, cami ve okulların çevre düzenlemelerine de desteklerini sürdürüyor.
YORUM EKLE