AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Nihat Tosun ve Salih Cora ilçe ziyaretlerine devam ediyor.AK Parti İl Başkanı Haydar Revi’nin de katıldığı ziyaretlerde milletvekili adayları...

TRABZON 14.04.2015, 13:58
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Ziyaretlerine Devam Ediyor
banner230
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayları Süleyman Soylu, Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Nihat Tosun ve Salih Cora ilçe ziyaretlerine devam ediyor.
AK Parti İl Başkanı Haydar Revi’nin de katıldığı ziyaretlerde milletvekili adayları Köprübaşı ve Arsin ilçelerinde vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerde konuşan Trabzon Milletvekili Adayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, “Güçlü, özgür, demokrat bir Türkiye olarak dünyanın her yerinde var olmak için mücadelemize devam ediyoruz. AK Parti sadece bir siyasi parti değildir, sessiz çoğunluğun adı AK Parti’yi oluşturmaktadır. Son 13 yılda sadece 13.3 katrilyon Trabzon’a hizmet gelmiştir. Trabzon eğitimden sağlığa her alanda ciddi yatırımları almıştır ve almaya devam edecektir” dedi.
Teşkilat mensuplarının ve Adayların Trabzon’da 6-0 hedefine doğru emin adımlarla yol aldığını ifade eden Başkan Haydar Revi ise “7 Haziran Genel Seçimleri için belirlediğimiz hedefe ulaşmak için adaylarımız ve partililerimizle birlikte gece gündüz çalışmalara başladık. Trabzon’a yaptıklarımızı anlatıp desteklerini isteyeceğiz” diye konuştu.
AK PARTİ MİLLETİN BAĞIRANDAN ÇIKMIŞ BİR PARTİ
Trabzon Milletvekili Adayı Muhammet Balta ise teşkilat mensuplarına yaptığı konuşmada “İlçe ziyaretlerimizde tekrardan gördük ki AK Parti milletin bağrından çıkmış bir parti. Trabzon halkı partimize verdiği desteğin karşılığını fazlasıyla aldı ve almaya devam edecektir. Yeni Türkiye yolunda Trabzon’umuz üzerine düşen görevi yerine getirecektir” derken, milletvekili adayı Ayşe Sula Köseoğlu ise “Trabzon’da parti ayırmaksızın bütün kadınların TBMM’de sesi olacağım. Trabzon’da bütün partiler içinde tek kadın milletvekili adayı olmam AK Partimizin kadınlara verdiği değeri de göstermektedir. Ben dün olduğu gibi bugün ve yarın da Trabzon’un Ayşe’si olacağım” şeklinde konuştu.
Trabzon Milletvekili Adayı Adnan Günnar ise “Vatandaşlarımızla biriz ve beraberiz. Vatandaşlarımız da bunu görmekte ve bize gereken desteği vermektedir. Trabzon’da hedefimize hep birlikte ulaşacağız” ifadelerini kullanırken, milletvekili adayı Prof. Dr. Tosun “İlçe ziyaretlerimizde görmüş olduğumuz heyecan ve enerji bizleri Trabzon’a hizmet yolunda daha da motive etmektedir, başta partililerimiz olmak üzere vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Partililere seslenen Trabzon Milletvekili Adayı Salih Cora ise “Biz her daim sizlerin içindeydik, bugün yine birlikteyiz ve emin olun ki yarında sizlerle birlikte olacağız. Derdinizle dertlenip, sorunlarınızı birlikte çözeceğiz. Bizi biz yapan sizlersiniz ve sizlerin vermiş olduğu destektir” görüşlerini dile getirdi.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
21°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 20 Ekim 2019
İmsak 05:27
Güneş 06:49
Öğle 12:31
İkindi 15:34
Akşam 18:03
Yatsı 19:20

Gelişmelerden Haberdar Olun

@