AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Adnan Günnar, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Adnan Günnar, teşkilat mensuplarını ziyaret ederek, seçimin önemini anlatıyor.Günnar, “Biz yağmurların altında ıslanırken, güneşin altında kavrulurken birileri milletimizle uğraşmaktan vazgeçmedi....

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Adnan Günnar, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
banner230
AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Adnan Günnar, teşkilat mensuplarını ziyaret ederek, seçimin önemini anlatıyor.
Günnar, “Biz yağmurların altında ıslanırken, güneşin altında kavrulurken birileri milletimizle uğraşmaktan vazgeçmedi. 300 yıldır bu millet bir şekilde zayıflatılarak sömürücü anlayışı vesayetinde inim inim inletildi. 13 yıldır yeter söz milletindir diyen bir lider çıktı ve milletin bağrından çıkan bu lider milletimizin desteği ile birlikte dünya lideri ünvanını almaya hak kazandı. Sizlerin teşkilatların üstün gayreti ile birlikte milletimizin emanetine elimizden geldiğinden fazlasıyla sahip çıktık” dedi.
Teşkilatçılığa vurgu yapan Günnar, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Trabzon’da da yüksek oy oranları ile AK Parti diğer siyasi partilerin dudaklarını uçuklattı. Bugün, yeni genel başkanımızla Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile birlikte 7 Haziran’da yeniden bir destan yazacağız. Burada en büyük yük biz değerli teşkilat mensuplarımızın olacaktır. Teşkilatçılığını en güzel örneklerini burada göstereceğiz. Eski il başkanı olduğum için aklım fikrim hep teşkilatlarda. Teşkilatların çalışmaları ile oylarımızın üzerine oy katacağız. Trabzon’da halkımızın yüzde 75 desteğini alarak 6 arkadaşımızla beraber sizleri temsil etmek için meclisin yoluna koyulacağız. Emaneti ehline veriniz sözünden hareketle teşkilatımız emaneti ehillerine verebilmek için çok gayret sarf etti. Trabzon bütün Türkiye’nin dikkatini çekti” diye konuştu.
Teşkilat mensupları ile birlikte gece gündüz partiye emek verdiklerinin altını çizen Günnar, şöyle devam etti:
“Birlikte gece gündüz demeden uzun yıllardır emek veriyoruz. Allah’a şükürler olsun ki milletimizin belirlediği yol haritasından sapmadan yola devam dedik ve milletimizin emanetine sahip çıktık. Bundan sonra da 2023’lere 2071’lere el birliği ile varacağız. Teşkilatımızın ağabeyi Süleyman Soylu önderliğinde hep birlikte Trabzon’da 6-0 hedefimizi gerçekleştireceğiz. Bugüne kadar yaptıklarımızın bundan sonra yapacaklarımızın teminatı olduğunu anlatacağız. bu seçimin büyük bir önemi var. Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile ilk kez seçime giriyoruz. Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öğrettikleri ile yola devam edeceğiz ve Trabzon’da yüzde 75 yapacağız. Bunun için gece gündüz demeden çok çalışacağız.”
YORUM EKLE