Hacıeyüpoğlu’na Akyazı’da Yoğun İlgi

Seçim çalışmalarını Akyazı’da sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, “Bir kez daha altını çizmek isterim ki; 7 güzel insan isimleriyle değil, gönülleriyle yürüyor. Sakarya ve Türkiye için iş yapacağız, slogan...

Hacıeyüpoğlu’na Akyazı’da Yoğun İlgi
banner230
Seçim çalışmalarını Akyazı’da sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, “Bir kez daha altını çizmek isterim ki; 7 güzel insan isimleriyle değil, gönülleriyle yürüyor. Sakarya ve Türkiye için iş yapacağız, slogan değil proje üreteceğiz” dedi.
AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Programı kapsamında Akyazı’da esnaf ziyaretleri gerçekleştiren, açılış programlarına katılan ve genç sporcular ile buluşan Hacıeyüpoğlu, “Akyazı’nın bir evladı olarak tüm hemşerilerimizin dua ve desteklerini bekliyoruz. Akyazılıların teveccühleriyle ilçemizi daha iyiye ulaştırmanın mücadelesini vereceğiz” diye konuştu.
Recep Hacıeyüpoğlu, “Birileri algı operasyonlarıyla AK Parti’nin ilerleyişinin önüne geçmeye tevessül ediyor. Bir kez daha altını çizmek isterim ki; 7 güzel insan isimleriyle değil, gönülleriyle yürüyor. Sakarya ve Türkiye için iş yapacağız, slogan değil proje üreteceğiz. Enerji ve birikimlerimizi yeni Türkiye için harcayacağız” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE