Hacıeyüpoğlu Patates Hali Esnafıyla Buluştu

Gün içerisindeki programı kapsamında Erenler Patates Hali esnafı ile bir araya gelen AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, “Daima adalet daima kalkınma hedefimizi esnafımız, sanayicimiz, iş adamlarımız ve ticaret erbabımızla...

SAKARYA 16.04.2015, 17:08
Hacıeyüpoğlu Patates Hali Esnafıyla Buluştu
banner230
Gün içerisindeki programı kapsamında Erenler Patates Hali esnafı ile bir araya gelen AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, “Daima adalet daima kalkınma hedefimizi esnafımız, sanayicimiz, iş adamlarımız ve ticaret erbabımızla birlikte gerçeğe taşıyacağız” dedi.
AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu, gün içerisindeki programı kapsamında Erenler Patates Hali esnafı ile bir araya geldi. Bölge esnafına hayırlı işler temenni eden, çalışmalarında kolaylıklar dileyen Hacıeyüpoğlu, Genel Seçim sürecini tüm hızıyla sürdürdüklerini ifade etti.
AK Parti hükümetlerinin esnafı çağın gerekliliklerine uygun modern standartlar ile buluşturduğuna da dikkat çeken Recep Hacıeyüpoğlu, “Daima adalet daima kalkınma hedefimizi esnafımız, sanayicimiz, iş adamlarımız ve ticaret erbabımızla birlikte gerçeğe taşıyacağız. Yolumuz AK ve aydınlık olsun” diye konuştu.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@