Yeni Malatyaspor Futbol Okulu Yıldızlarını Arıyor

Yeni Malatyaspor Futbol Okulu çalışmalarına başladı.Yeni Malatyaspor Altyapı Koordinatörü Levent Doğandemir, kulüp olarak altyapı faaliyetlerine büyük önem verdiklerini belirterek, her sezon açtıkları futbol okuluna kayıtların başladığını...

Yeni Malatyaspor Futbol Okulu Yıldızlarını Arıyor
banner230
Yeni Malatyaspor Futbol Okulu çalışmalarına başladı.
Yeni Malatyaspor Altyapı Koordinatörü Levent Doğandemir, kulüp olarak altyapı faaliyetlerine büyük önem verdiklerini belirterek, her sezon açtıkları futbol okuluna kayıtların başladığını bildirdi.
Doğandemir, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 ve 2007 doğumlu sporcuları futbol okuluna aldıklarını kaydederek, futbol okulunu çalışmalarını Cumartesi ve Pazar günleri yaptığını ifade etti.
Futbol okulunda, sporcuların tecrübeli antrenörler nezaretinde çalışma imkanı yakalayacaklarını dile getiren Doğandemir, "Yeni Malatyaspor Futbol Okulu çalışmalarımızı başlattık. Bu kapsamda kayıtlarımız devam ediyor. Sporculardan, ayda 70 TL aidat ve bir defaya mahsus olmak üzere 50 TL malzeme parası alıyoruz. Sporcuları, servisle tesislerimize taşıyıp, yine servisle bırakıyoruz" dedi.
Doğandemir, Yeni Malatyaspor Futbol Okulu’na kayıt yaptırmak isteyen sporcuların, kayıtlarını kulübe yaptırabileceklerini söyledi.
YORUM EKLE