Turgut Özal’ın Anısına Fotoğraf Sergisi Açıldı

8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal, ölümünün 22. yıl dönümü nedeniyle memleketi Malatya’da unutulmadı.Battalgazi Belediyesi, Malatya Araştırmaları Derneği ve Malatya Kültür Yaşam Derneği işbirliği ile hazırlanan fotoğraf sergisi...

Turgut Özal’ın Anısına Fotoğraf Sergisi Açıldı
banner230
8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal, ölümünün 22. yıl dönümü nedeniyle memleketi Malatya’da unutulmadı.
Battalgazi Belediyesi, Malatya Araştırmaları Derneği ve Malatya Kültür Yaşam Derneği işbirliği ile hazırlanan fotoğraf sergisi MalatyaPark alışveriş merkezinde açıldı. Battalgazi Belediyesi Mehteran Ekibinin kısa gösterisi ile başlayan etkinliğe Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay, ESOB Başkanı Şevket Keskin, ESKK Başkanı Ali Evren, Malatya Araştırmaları Derneği Başkanı Kemal Deniz, Malatya Kültür Yaşam Derneği Başkanı Yaşar Karaaslan, MalatyaPark Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kavuk, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Bayram Güder ile davetliler katıldı.
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, açılış öncesi yaptığı konuşmada serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek rahmetli Özal’ı bir daha saygı ile andıklarını söyledi. Daha sonra kurdele kesimi ile açılan sergide Turgut Özal’ın Malatya’da çekilmiş ve daha önce hiç yayınlanmamış fotoğraflarının oluşturduğu sergi gezildi.
MalatyaPark alışveriş merkezinde açılan Özal sergisi 17-19 Nisan tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273