Spor Ve Medya Sempozyumu Yapıldı

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Spor ve Medya Sempozyumu yapıldı.Renaissance Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen seminere çok sayıda tanınmış spor adamı katıldı. Malatya’dan Gençlik Spor...

Spor Ve Medya Sempozyumu Yapıldı
banner230
Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Spor ve Medya Sempozyumu yapıldı.
Renaissance Bosphorus Otel’de gerçekleştirilen seminere çok sayıda tanınmış spor adamı katıldı. Malatya’dan Gençlik Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı ve Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Malatya Şube Başkanı Seyfullah Özdemir’in katıldığı sempozyum 2 gün sürdü.
Çok sayıda spor federasyonunun başkan ve yöneticisinin takip ettiği sempozyumda çeşitli branşlarda görüş ve öneriler sunuldu.
Sempozyumun Türk spor camiası ve medyası için çok verimli geçtiğini belirten Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Malatya Şube Başkanı Seyfullah Özdemir, bu tür toplantılara Malatya adına katılmanın önemli olduğunu vurguladı.
2 gün süren ve çok sayıda katılımcının yer aldığı sempozyumda görüş ve önerilerin sunulduğunu belirten Özdemir, “Sempozyum oldukça faydalı geçti. Bizler de görüş ve önerilerimizi paylaştık zaman zaman. Spor ailesinin bir ferdi olarak sempozyumun verimli geçtiğini düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273