Hal Esnafları, MHP’ye Tam Destek Sözü Verdiler

MHP Malatya Milletvekili adayları, 7 Haziran Genel Seçim çalışmaları kapsamında hal esnaflarını ziyaret ettiler. Hal esnafları, her gün sıkıntılarla boğuştuklarını belirterek, MHP’ye tam destek vereceklerine söz verdiler.MHP Malatya milletvekili...

Hal Esnafları, MHP’ye Tam Destek Sözü Verdiler
banner230
MHP Malatya Milletvekili adayları, 7 Haziran Genel Seçim çalışmaları kapsamında hal esnaflarını ziyaret ettiler. Hal esnafları, her gün sıkıntılarla boğuştuklarını belirterek, MHP’ye tam destek vereceklerine söz verdiler.
MHP Malatya milletvekili adayları, 7 Haziran genel seçimleri çalışmaları kapsamında Sebze ve Meyve Komisyonu Dernek Başkanı Celal Akbay ve hal esnafıyla bir araya geldiler. MHP Milletvekili adayları, ilk olarak Sebze ve Meyve Komisyonu Dernek Başkanı Celal Akbay, yönetim kurulu üyeleri ve hal esnafıyla kahvaltı yaptı. Kahvaltıdan sonra ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Dernek Başkanı Akbay, MHP milletvekili adaylarının çıktığı yolda başarılar diledi. MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya, gösterilen misafirperverliğe teşekkür ederek, hal esnafının kendilerini sıcak karşıladığını ve bundan dolayı dernek başkanı ve hal esnafına teşekkür etti.
MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem, sabahın erken saatinde çok güzel karşılayan ve kendilerin moral veren, aşka getiren dernek başkanı ve tüm esnaflara teşekkür etti. Erdem, bir ay içinde iki defa hal esnafını ziyaret ettiklerini anımsatarak, ziyaretlerde sevgi, saygı ile karşılandıklarını belirtti. “Allah hepsinden razı olsun” diyen Erdem, şunları söyledi:
“Milletimizin omzunda, sırtında bir yük var. Bu yük gerçekten vatandaşlarımız ezmeye başladı. Cenabı Allah’ın izniyle, 7 Haziran’da sırtımızdaki yükten kurtulacağız, inşallah.”
MHP Malatya Milletvekili Adayı Avukat Arif Yıldız, Sebze ve Meyve Komisyonu Dernek Başkanı Celal Akbay ve tüm yönetim kuruluna ve hal binasında bulunan tüm esnaflara teşekkür ederek konuşmasına başladı. “Gezdiğimiz her yerde olduğu gibi burada da çok güzel bir karşılandık” diyen MHP’li Yıldız, şunları kaydetti:
“Hal esnafı da bizleri bağrına bastılar. Bundan dolayı da çok mutluyum. Başkanıma, yönetim kurulu üyelerine ve tüm esnaflara çok teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket milletvekili adayları olarak, 7 Haziran genel seçimlerinde Malatyalıların teveccühüyle milletvekili olduğumuz zaman dernek başkanımızla ve tüm esnaflarla birlikte çalışacağız. Yaşanan tüm sorunları biliyorum, ama her zaman fikir alışverişinde bulunarak hizmet edeceğime söz veriyorum.”
YORUM EKLE