Battalgazi Belediyesi’nden Bir Halk Günü Daha

Battalgazi Belediyesi Tarafından Bir Halk Günü Daha Düzenlendi

Battalgazi Belediyesi’nden Bir Halk Günü Daha
banner230
Battalgazi Belediyesi tarafından bir Halk Günü daha gerçekleştirildi. Halk Günü’ne katılan vatandaşlar, sorun ve taleplerini Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sayın’a ilettiler.
Battalgazi Belediyesi tarafından iki haftada bir gerçekleştirilen Halk Günü, Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda yapıldı. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın il dışında olması nedeniyle vatandaşların sorunlarını, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sayın dinledi.
Vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Sayın, Battalgazi Belediyesi olarak iki haftada bir Halk Günü düzenleyerek, vatandaşları sorun ve taleplerini dinlediklerini söyledi. Sayın, vatandaşların kendilerine ilettikleri sorun ve talepleri ise, belediyenin imkanları ve öncelik sıralamasına göre çözme gayreti içinde olduklarını kaydetti.
Halk Günü’ne katılan vatandaşlar da, ağırlıklı olarak iş ve yardım talebinin yanı sıra ikamet ettikleri mahallenin sorunlarını da dile getirdiler.
YORUM EKLE