Özgüven’den Üç Aylar Mesajı

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven Mübarek Üç Ayların Başlangıcı Nedeniyle Yayımladığı Mesajda Üç Ayların İslam Aleminin Barış Ve Huzuruna Vesile Olmasını Diledi.

Özgüven’den Üç Aylar Mesajı
banner230
Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven mübarek üç ayların başlangıcı nedeniyle yayımladığı mesajda üç ayların İslam aleminin barış ve huzuruna vesile olmasını diledi.
Başkan Özgüven, mesajında, Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içerisine alan, bereket ve huzur dolu günlerin başlangıcı olan üç ayları idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Bu mübarek günlere tekrar erişmiş olmanın sonsuz huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu aylar maneviyatın ve dini duyguların yoğunluk kazandığı, dayanışma, yardımlaşma, merhamet hislerimizin en üst noktaya ulaştığı, iyiliklerin ve güzelliklerin arttığı aylardır. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni de içerisinde barındıran bu aylarda rahmet kapıları sonuna kadar açılır. Bu ayları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle üç ayların, İslam aleminin ve milletimizin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olması temenni ederim” dedi.
YORUM EKLE