Meram’da Sokaklar Asfaltlanıyor

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte sıcak asfalt serimi çalışmalarına başladı.Farklı mahallelerde altyapı, bordür-parke, asfalt yama ve yol açma çalışmalarını sürdüren Meram Belediyesi Fen İşleri...

Meram’da Sokaklar Asfaltlanıyor
banner230
Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte sıcak asfalt serimi çalışmalarına başladı.
Farklı mahallelerde altyapı, bordür-parke, asfalt yama ve yol açma çalışmalarını sürdüren Meram Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, havaların ısınmasıyla birlikte sıcak asfalt çalışmalarına da başladı. Kozağaç Mahallesi’nde altyapısı tamamlanan Onbaşılar, Dağiçi ve Bayanat Sokak’ta sıcak asfalt serimi yapıldı.
BAŞKAN TORU: "2015 HEDEFİMİZ 880 BİN METREKARELİK ASFALT"
2015’te fen işleri çalışmalarını geçtiğimiz yıla göre en az 2 kat artırma hedefi koyduklarını ifade eden Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “630 bin metrekarelik sathi kaplama ve 250 bin metrekarelik de sıcak asfalt ve asfalt yama çalışması olmak üzere toplamda 880 bin metrekarelik asfalt hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımız sürecek. Havaların ısınmasıyla birlikte ekiplerimiz hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir” dedi.
Fen İşleri Müdürlüğü’ne ait diğer ekipler ise Gödene Mahallesi 17360 Sokak, Karahüyük Mahallesi Ekin Sokak, Telafer Mahallesi 15509 Sokak’ta altyapı; Lalebahçe, Kozağaç, Bayat, Aşkan ve Toprak Sarnıç mahallelerinde parke, bordür; Alpaslan, Yaylapınar ve Kozağaç mahallelerinde de asfalt yama çalışmalarını sürdürüyor.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273