Ereğli Belediyesi’nin Araç Filosu Güçleniyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi’ne hibe edilen vidanjör kurban kesimi ve dualarla hizmete başladı.Ereğli Belediyesi önünde yapılan törenle hizmete başlatılan vidanjörün Ereğli’ye hayırlı...

Ereğli Belediyesi’nin Araç Filosu Güçleniyor
banner230
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi’ne hibe edilen vidanjör kurban kesimi ve dualarla hizmete başladı.
Ereğli Belediyesi önünde yapılan törenle hizmete başlatılan vidanjörün Ereğli’ye hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Özkan Özgüven, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Belediyemize hibe edilen Vidanjör bugün itibariyle hizmet vermeye başlayacak. Bu aracın Ereğli’mize kazandırılmasında başta Sayın Bakanımız, milletvekillerimiz, emeği geçenler ve belediye personeline teşekkür ediyorum. Ereğli büyüyen ve gelişen bir kent. Bu tür araçlara ihtiyacımız var. Bu aracın araç filomuza katılmasıyla önemli bir eksiğimizi kapatmış olduk. Yaklaşım maliyeti 300 bin TL. Ereğli’mize güzel hizmetler vermesi düşüncesi ile kazasız belasız görevler ifa etmesini diliyor, hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.
Kesilen kurban ve duanın ardından vidanjör hizmete açıldı.
YORUM EKLE