Beyşehir’de Ağaç Dikme Etkinliği

Konya’nın Beyşehir ilçesinde, düzenlenen fidan dikme etkinliğinde 300 sedir fidanı toprakla buluşturuldu.Memur-Sen Beyşehir İlçe Temsilciliği tarafından TOKİ konutlarının bulunduğu Avşar Mahallesi’nde düzenlenen etkinliğe Beyşehir...

Beyşehir’de Ağaç Dikme Etkinliği
banner230
Konya’nın Beyşehir ilçesinde, düzenlenen fidan dikme etkinliğinde 300 sedir fidanı toprakla buluşturuldu.
Memur-Sen Beyşehir İlçe Temsilciliği tarafından TOKİ konutlarının bulunduğu Avşar Mahallesi’nde düzenlenen etkinliğe Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Belediye Başkan Yardımcısı Kahraman Göksu, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Şahin, Beyşehir Orman İşletme Müdürü Şambaz Arık, kurum amirleri, sendika temsilcileri ve öğrenciler katıldı.
Memur Sen Beyşehir Temsilcisi Halil Yavşil, yaptığı konuşmada, sendika olarak bu tür kültürel ve sosyal faaliyetlere de önem verdiklerini söyledi.
Etkinlikte, İlçe Müftüsü Hüseyin Erdoğan tarafından yapılan duaların ardından fidanların toprakla buluşturulması sonrasında programa katkı sağlayan kurumların temsilcilerine plaketleri verildi. Beyşehir Orman İşletme Müdürlüğü tarafından da programda vatandaşlara fidan dağıtıldı. Etkinliğin sonunda katılımcılara yemek ikram edildi.
YORUM EKLE