Kağızman Kaymakamlığı 14 Proje İle Umut Oldu

Kağızman Kaymakamlığı ilçenin sosyal ve kültürel değerlerini artırmak ve ekonomiye can vermek için hazırladığı 14 proje ile umut oldu.Kağızman Kaymakamı Musa Üçgül göreve başladığı 1 yıllık süre zarfında ilçenin eksiklerini...

Kağızman Kaymakamlığı 14 Proje İle Umut Oldu
banner230
Kağızman Kaymakamlığı ilçenin sosyal ve kültürel değerlerini artırmak ve ekonomiye can vermek için hazırladığı 14 proje ile umut oldu.
Kağızman Kaymakamı Musa Üçgül göreve başladığı 1 yıllık süre zarfında ilçenin eksiklerini ve ihtiyaçlarını belirleyerek kurmuş olduğu proje ekipleri ile bu yıl oldukça iddialı. Birçok alanda hazırlanan 14 proje ile ilçe genelinde gerek sosyal alanda gerek ekonomik alanda Kağızman’ı gelişmiş batı ilçeleri ile yarışır durma getirmeyi hedefliyor.
Yaklaşık 70 çeşit kursunda içinde olduğu projeler ilçe halkına umut verdi. Kaymakam Üçgül, “Hedefimiz gerek gençlerimiz olsun gerek ev hanımlarımız olsun hiçbir sosyal etkinlik ve eğitimlerden geri kalmasın. Şu ilçe de varda Kağızman’da yok dedirtmemeyi hedefliyoruz.” dedi.
Kağızman Kaymakamı Musa Üçgül, “Bütün fikirlerde açık olduk. Kağızman’ı hep birlikte daha güzel yaşanacak bir ilçe yapalım huzurun ve gelişmişliğin örneği olsun.” diye konuştu.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273