MKÜ Öğrencileri, Toplumsal Hizmet Dersi Kapsamında Bir İlköğretim Okulunu Boyadı

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Lojistik Bölümü öğrencileri, toplumsal hizmet dersi gereği Belen İlçesi’nde Atik Yaylası İlköğretim Okulunu boyadılar.MKÜ Lojistik bölümü öğrencileri ile Belen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün...

MKÜ Öğrencileri, Toplumsal Hizmet Dersi Kapsamında Bir İlköğretim Okulunu Boyadı
banner230
Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Lojistik Bölümü öğrencileri, toplumsal hizmet dersi gereği Belen İlçesi’nde Atik Yaylası İlköğretim Okulunu boyadılar.
MKÜ Lojistik bölümü öğrencileri ile Belen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün koordineli yürüttüğü proje kapsamında 18 öğrenci mevcutlu Belen Atik Yaylası İlköğretim Okulu’nun boyaya ihtiyacı olduğu belirlendi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gerçekleştiren etkinlikte, yine öğrenciler tarafından belirlenen birkaç okulun daha ihtiyaçlarının giderileceği öğrenildi.
Projeyi yürüten MKÜ Lojistik Bölümü öğrencileri Hatice Korkmaz, Dilek Duru, Gizem Kahya, Semiha Yarar, Muazzen Karakuzu, Raziye köse okul öğretmenleri ve öğrencileri ile el ele vererek okulun boya ihtiyacını tamamladılar. Toplumsal Hizmet dersi gereği okulun boya ihtiyacını gideren üniversiteli öğrencilerin etkinliği öğrencileri götürecekleri sinema günleri ile sonlandıracaklar.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273