Terlemek Kabusunuz Olmasın!

Terlemenin kişinin günlük ve sosyal aktivitelerini engelleyen ve hayatını olumsuz yönde etkileyen bir durum olduğunu belirten Tereson Firması Genel Müdürü Melih Çorum, “Birinin elini sıkmadan önce Terlemeden dolayı rahatsız olur ve bu durum...

Terlemek Kabusunuz Olmasın!
banner230
Terlemenin kişinin günlük ve sosyal aktivitelerini engelleyen ve hayatını olumsuz yönde etkileyen bir durum olduğunu belirten Tereson Firması Genel Müdürü Melih Çorum, “Birinin elini sıkmadan önce Terlemeden dolayı rahatsız olur ve bu durum endişeden dolayı daha fazla terlemesine sebep olur. Koltuk altı terlemesi sonucu meydana gelen kötü görüntü kişiyi rahatsız eder. Ayak terlemesi kötü koku ve bakterilerin oluşmasına neden olur bu durum kişinin hayatını olumsuz etkiler.” Dedi.
Tereson Firması Genel Müdürü Melih Çorum, artık terleme sorununa Tereson ile çare bulunabileceğini belirterek, “Ürün özel spreyli şişesiyle size kullanım kolaylığı sunuyor. Değişen cilt yapısına göre 2 ya da 3 gün gibi kısa bir zaman diliminde terleme sorununa çözüm getiren ürün Tereson, koku içermediğinden uygulama sonrası deodorant ile desteklenebiliniyor. Bir daha terleme olmaması için 12 günde 1 kez kullanabilirsiniz.Zamanla bu süre uzar ve 25 günde 1 kez kullanmanız yeterli olacaktır.Tereson’un özel içeriği ile ter bezi kanallarınızda mekanik engel oluşturup, terin deri yüzeyine çıkmasını engelliyor. Kullanımı ise oldukça basit! Gece yatmadan önce temizlenmiş ve kurulanmış bölgeye uygulayın sabah uyandığınızda Tereson çoktan göreve başlamış olacaktır!.Tereson kuruluk etkisini 25 güne kadar koruduğu gözlemlenmiştir. Koltuk altı terlemesinde, el ve ayak terlemesine göre daha çabuk sonuç alınır.” Diye konuştu.
YORUM EKLE