banner271

Osmangazi Belediyesi’nin Acı Günü

Osmangazi Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürlüğü’nde şef olarak çalışan Alev Çetinkaya, yakalandığı amansız hastalık sonucu hayata gözlerini yumdu. 17 yıllık belediye personeli ve bir kız çocuğu annesi Çetinkaya için Osmangazi Belediyesi...

Osmangazi Belediyesi’nin Acı Günü
banner230
Osmangazi Belediyesi Kentsel Tasarım Müdürlüğü’nde şef olarak çalışan Alev Çetinkaya, yakalandığı amansız hastalık sonucu hayata gözlerini yumdu. 17 yıllık belediye personeli ve bir kız çocuğu annesi Çetinkaya için Osmangazi Belediyesi bahçesinde bir tören düzenlendi.
Plan Proje ve İmar İşleri Müdürlükleri’nin ardından yeni kurulan Kentsel Tasarım Müdürlüğü’nde şef olarak çalışmaya başlayan Alev Çetinkaya, 2010 yılında meme tanseri teşhisiyle tedavi gördü. Başarılı geçen tedavi sürecinin ardından çalışma hayatına geri dönen, ancak yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayan Çetinkaya, önceki gün kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Ölüm haberi ile mesai arkadaşlarını da yasa boğan Çetinkaya için belediye bahçesinde tören düzenlendi. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Alev hanım, 17 yıllık çalışma arkadaşımızdı. İşinde son derece başarılı, herkes tarafından sevilen, sayılan bir arkadaşımızdı. Ancak, bu dünyada hepimiz gelip gidiyoruz. Alev arkadaşımız da ebediyete yürüdü. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesi ve geride kalanlara sabırlar diliyorum” dedi.
Alev Çetinkaya, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
YORUM EKLE