Çevreci Tesisler Ödüllendirilecek

Bursa Büyükşehir Belediyesi Recep Altepe’nin başkanlığını yürüttüğü Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından ilki 1 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilen ‘Çevreci Tesis Ödülleri’nin ikincisini bu yıl yapacak.Sanayi tesislerinin...

Çevreci Tesisler Ödüllendirilecek
banner230
Bursa Büyükşehir Belediyesi Recep Altepe’nin başkanlığını yürüttüğü Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından ilki 1 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilen ‘Çevreci Tesis Ödülleri’nin ikincisini bu yıl yapacak.
Sanayi tesislerinin arıtma konusunda duyarlılığının artmasını sağlamak, teşvik etmek, çevreye saygılı ve çevre konusunda yatırım yapan işletmeleri ödüllendirmek amacıyla 2013 yılında yapılan törende 36 tesis ödüllendirilmişti. Aynı hedefler doğrultusunda 2015 yılında yapılacak olan ‘Çevreci Tesis Ödülleri’ programının ve içeriğinin görüşülmesi amacıyla Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği üyesi belediyelerin temsilcileri Bursa’da bir araya geldi. Bursa, İstanbul, İzmir, Denizli, Kocaeli, Gebze ve Karşıyaka belediyelerinden temsilcilerin katıldığı toplantı, Sağlıklı Kentler Birliği Başkanlığı binasında gerçekleştirildi. Eylül ayında İstanbul’da yapılması planlanan ödül töreni ile ilgili görüşlerin paylaşıldığı toplantı ile birlikte süreç başlatıldı.
YORUM EKLE