BTSO Ticaret Sicil Müdürlüğü’nde Online Randevu Dönemi

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyeleri artık yeni kuruluş ve tescil gibi işlemlerini online randevu alarak beklemeden yapabilecekler.Yalın hizmet anlayışını benimseyen BTSO, üyelerinin işlemlerini daha kısa sürede yapabilmesi için online...

BTSO Ticaret Sicil Müdürlüğü’nde Online Randevu Dönemi
banner230
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyeleri artık yeni kuruluş ve tescil gibi işlemlerini online randevu alarak beklemeden yapabilecekler.
Yalın hizmet anlayışını benimseyen BTSO, üyelerinin işlemlerini daha kısa sürede yapabilmesi için online randevu sistemine geçti. BTSO üyeleri, Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından verilen yeni kuruluş, şube açılışı, merkez nakli, tescil işlemleri, adres değişikliği, hisse devri ve sermaye artırımı gibi işlemlerini sıra beklemeden halledebilecekler. Online randevu almak isteyen üyeler www.btso.org.tr adresine girerek, sitede bulunan ‘Ticaret Sicil Müdürlüğü Online Randevu Sistemi’ linkine veya site menüsünden ‘Oda İşlemleri’ bölümüne tıklayıp isim, soyisim, T.C. kimlik numarası ve e posta adresi bilgilerini girerek kısa sürede randevusunu alabilecek. Randevu saatinden on dakika önce Ticaret Sicil Müdürlüğü’nde bulunan numaratörden randevusunu aktif hale getiren üyeler, randevu saati geldiğinde hiçbir sıra beklemeden işlemlerini halledebilecek.
Online randevu sistemine www.btso.org.tr adresinden cep telefonu ile de giriş yapabilecek üyeler sistem sayesinde zaman kaybetmeyecek.
“ÜYELERİMİZE DAHA NİTELİKLİ HİZMET VERMEYİ HEDEFLİYORUZ”
Gerçekleştirdikleri çalışmalarla üyelerine daha nitelikli hizmet vermeyi amaçladıklarını söyleyen BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, “Üyelerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla odamızın hizmet kalitesini her geçen gün daha ileri noktaya taşıyoruz. Ayda ortalama 5 bin işlemin gerçekleştirildiği Ticaret Sicil Müdürlüğü’müzde elektronik randevu sistemine geçtik. Üyelerimiz tescil ve yeni kuruluş işlemlerini artık yenilenen web sayfamızdan randevu alarak gerçekleştirebiliyor. Böylelikle hem müdürlüğümüzdeki yoğunluk azalacak hem de üyelerimiz işlemlerini zaman kaybetmeden halledecek” diye konuştu.
YORUM EKLE