AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı, Nilüfer Belediyesi’nin Bir Yıllık İcraatını Değerlendirdi

AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı, Nilüfer Belediyesi’nin bir yılda yaptığı çalışmaları değerlendi.Sheraton Otel’de yapılan basın toplantısında Nilüfer Belediyesinin bir yıllık icraatını değerlendiren AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı...

AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı, Nilüfer Belediyesi’nin Bir Yıllık İcraatını Değerlendirdi
banner230
AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı, Nilüfer Belediyesi’nin bir yılda yaptığı çalışmaları değerlendi.
Sheraton Otel’de yapılan basın toplantısında Nilüfer Belediyesinin bir yıllık icraatını değerlendiren AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, “Nilüfer ilçesi 1987 yılında planlı bir kent olarak kurulmuştur. Bu ilçenin bütün alt yapısı ve Nilüferlilerin yaşam kalitesini oluşturan yatırımları kuruluşundan bu yana Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla Nilüfer Belediyesi’nin 16 yıl içerisinde büyük bir başarı olarak gösterdiği hizmetler, olması gereken yatırımların çok altındadır” dedi.
Nilüfer’de önünde fotoğraf çekilebilinecek bir yer olmadığının altını çizen Çolak, “Yapılan yatırımlardaki kalitesizlik ve idari problemler had safhadadır. Sadece son birkaç yılı ele alacak olursak, Arasta projesi, Agora projesi, Nilpark, Halkevi, Müjdat Gezen Kültür Merkezi projeleri başarısızlık örneklerinden birkaçıdır” ifadelerini kullandı.
Çolak, belediye seçimlerinde kendilerinin kazanması durumunda Nilüfer’e daha iyi hizmet vereceklerini savundu.
YORUM EKLE