10 Liraya Aldığı Esrar Hastanelik Etti

Bursa’da bir kişi 10 lira karşılığında aldığı esrarı tütün ile karıştırıp içince hastanelik oldu.Olay, merkez Osmangazi ilçesi Hamitler Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Ö.C., merak edip tanımadığı bir kişiden 10 lira...

10 Liraya Aldığı Esrar Hastanelik Etti
banner230
Bursa’da bir kişi 10 lira karşılığında aldığı esrarı tütün ile karıştırıp içince hastanelik oldu.
Olay, merkez Osmangazi ilçesi Hamitler Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Ö.C., merak edip tanımadığı bir kişiden 10 lira karşılığında esrar aldı. Ardından Hamitler Kent Mezarlığının içerisine giren Ö.C., esrarı tütün ile karıştırdı. Bir süre sızıp kalan Ö.C., 112 ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Ö.C., esrarı merak edip, ilk defa kullandığını söyledi.
Merkez Yıldırım ilçesinde de polis ekiplerinin uyuşturucu satan ve satın alan şahıslara yönelik yaptığı uygulamada şüphelendikleri M.D.’nin üstünde arama yaptı. Yapılan aramada 2 gram metamfetamin ve 1 gram kubar esrar ele geçirildi.
Merkez Nilüfer ilçesi Çalı Mahallesi Ahıska Caddesi üzerinde uygulama yapan polis ekipleri bir aracı durdurdu. Yapılan aramada aracın ön yolcu kapısı iç cebinde gazete kağıda sarılı 8.5 gram uyuşturucu bulundu. E.Ü., olayla alakalı gözaltına alındı.
Polisin, 3 olayla alakalı tahkikatı sürüyor.
Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2015, 10:29
YORUM EKLE