Organ Bağışı Yapan Aileye Teşekkür Belgesi

Bartın’da, Bartın Devlet Hastanesinde Beyin Kanaması Teşhisiyle Tedavi Olurken Hayatını Kaybeden Ve Organlarını Bağışlayarak 4 Hastaya Umut Olan Ayşe Bakkal’ın Ailesine Teşekkür Belgesi Verildi.

Organ Bağışı Yapan Aileye Teşekkür Belgesi
banner230
Bartın’da, Bartın Devlet Hastanesinde beyin kanaması teşhisiyle tedavi olurken hayatını kaybeden ve organlarını bağışlayarak 4 hastaya umut olan Ayşe Bakkal’ın ailesine teşekkür belgesi verildi.
25 Mart 2015 tarihinde beyin kanaması teşhisiyle hayatını kaybeden Ayşe Bakkal’ın ailesi tarafından organ bağışı yapılmıştı. Yapılan operasyonla alınan böbrek, karaciğer ve korneaları organ bekleyen hastalara umut oldu. Bakkal ailesine, bu davranışından dolayı Bartın Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Osman Açıkgöz tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.
25 Mart 2015 tarihinde yapılan operasyonla böbrek, karaciğer ve korneaları alınarak organ bekleyen dört hastaya nakil gerçekleştirilmişti. Organları alınan Ayşe Bakkal’ın eşi diğer hastalara umut olan bu durumun tarif edilemez bidurum olduğunu söyledi. Bartın halkının organ bağışı konusunda duyarlı olunması gerektiğini belirten Bakkal, çocukları ile birlikte tüm aile fertlerinin ölmeden önce organlarını bağışlayacaklarını açıkladı.
YORUM EKLE