Zonguldaklı Yaşlılardan Vali Ayyyıldız Ve Eşine Anlamlı Ziyaret

Aydın’a atanmadan evvel Zonguldak Valisi olan Vali Erol Ayyıldız ve eşi Dr. Dilek Didem Ayyldız’a Zonguldak Huzurevi’nde kalan yaşlılar ziyarete geldi.Valilik toplantı salonunda misafirlerini ağırlayan Vali Erol Ayyıldız ve Bayan Ayyıldız...

Zonguldaklı Yaşlılardan Vali Ayyyıldız Ve Eşine Anlamlı Ziyaret
banner230
Aydın’a atanmadan evvel Zonguldak Valisi olan Vali Erol Ayyıldız ve eşi Dr. Dilek Didem Ayyldız’a Zonguldak Huzurevi’nde kalan yaşlılar ziyarete geldi.
Valilik toplantı salonunda misafirlerini ağırlayan Vali Erol Ayyıldız ve Bayan Ayyıldız ile yaşlılar arasında duygulu anlar yaşandı. Konuklarıyla tek tek ilgilenip hal hatır soran Vali Ayyıldız ve Bayan Ayyıldız, misafirlerine çeşitli hediyeler takdim etti. Ayrıca ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, şükranlarını sundu.
Vali Ayyıldız ve Bayan Ayyıldız’ın Zonguldak’da görev yaptıkları dönemde yaşlı ve kimsesizlere kol kanat gerdiklerini, kendilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli her türlü desteği verdiklerini belirten Zonguldaklı yaşlılar, Vali Erol Ayyıldız’ı ve eşi Uzm. Dr. Dilek Didem Ayyıldız’ı unutmalarının mümkün olmadığını söyleyerek, ziyaretlerini gönülden gelen sevgiye dayanarak yaptıklarını ifade etti.
YORUM EKLE