Ticaret Odası İlkokulu Öğrencileri 23 Nisanda Eğlenceye Doyacak

Aydın Ticaret Odası İlkokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenecek çeşitli yarışmalar ile eğlenceye doyacak.23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm ülkede olduğu gibi...

Ticaret Odası İlkokulu Öğrencileri 23 Nisanda Eğlenceye Doyacak
banner230
Aydın Ticaret Odası İlkokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenecek çeşitli yarışmalar ile eğlenceye doyacak.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm ülkede olduğu gibi Aydın’da da çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Bu kapsamda Aydın Ticaret Odası İlkokulu da 23 Nisan Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde organize ettiği birçok yarışma ile öğrencilerine keyifli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Aydın Ticaret Odası İlkokulu’nda anaokulu öğrencilerine yönelik olarak 18 Nisan Cumartesi günü satranç turnuvası düzenlenecek. 19 Nisan Pazar günü okul öğrencileri için satranç turnuvası, futbol turnuvası, masa tenisi turnuvası da yapılacak. 20-21 Nisan tarihlerinde çuval, balon patlatma, yumurta taşıma, elma yeme, halat çekme, sandalye kapma, mendil kapmaca, bisiklette denge, iğne deliğinden iplik geçirme, penaltı atma, elden ele top atma gibi çeşitli birçok yarışma ile Aydın Ticaret Odası İlkokulu öğrencileri âdete eğlenceye doyacak. 22 Nisan Çarşamba günü de turnuva ve yarışmaların final müsabakalarında dereceye giren öğrenciler için ödül töreni de düzenlenecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinin finali de halkoyunu gösterileri ile son bulacak olup Aydın yöresine ait birçok zeybek gösterisi de öğrencilere görsel şölen yaşatacak.
Öte yandan 20-21 Nisan tarihlerinde okul bahçesinde okul yararına keşkek ve ekmek arası köfte kermesi de düzenlenecek.
YORUM EKLE