Söke’de Yangın Depoyu Kül Etti

Söke’nin Yenicami Mahallesi Gazhane Sokak’ta eski tekel depolarında çıkan yangında; arı kovanları kül oldu. Yangında depoda bulunan bir traktör ve bir motosikletin de kullanılamaz hale geldiği öğrenildi.Yangın ihbarı Söke itfaiyesine...

Söke’de Yangın Depoyu Kül Etti
banner230
Söke’nin Yenicami Mahallesi Gazhane Sokak’ta eski tekel depolarında çıkan yangında; arı kovanları kül oldu. Yangında depoda bulunan bir traktör ve bir motosikletin de kullanılamaz hale geldiği öğrenildi.
Yangın ihbarı Söke itfaiyesine saat 04.00 sıralarında düştü. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri dev alevlerle karşılaştı. Yangın çıkan deponun Aydın Arıcılar Birliği’nin geçtiğimiz günlerde yapılan kongresinde Başkanlığa aday olan Sökeli işadamı Sezgin Püslü’ye ait olduğu; depoda arı kovanı imalatının yapıldığı öğrenildi. Yangının çıkış nedeni henüz belirlenemezken; olay yerine gelen itfaiye ekipleri yaklaşık 3 saat boyunca söndürme çalışması yaptı. Yangında çok sayıda arı kovanının kül olduğu; yangında depoda bulunan bir traktör ve motosikletinde yanarak kullanılamaz hale geldiği belirtildi.
Depo sahibi Sezgin Püslü zararımız 200 bin TL civarında olduğunu ifade etti. Olayla ilgili Söke polisi soruşturma başlattı.
YORUM EKLE