Milletvekili Adayları Anons Aracı İle Aydınlılara Tanıtıldı

Partilerin Aydın’dan milletvekili aday olarak gösterdiği isimler, Aydın Büyükşehir Belediyesi anons aracı ile Aydınlılara tanıtıldı.7 Haziran’da yapılacak olan 25. dönem milletvekili genel seçimlerine katılacak siyasi partilerin Aydın...

Milletvekili Adayları Anons Aracı İle Aydınlılara Tanıtıldı
banner230
Partilerin Aydın’dan milletvekili aday olarak gösterdiği isimler, Aydın Büyükşehir Belediyesi anons aracı ile Aydınlılara tanıtıldı.
7 Haziran’da yapılacak olan 25. dönem milletvekili genel seçimlerine katılacak siyasi partilerin Aydın seçim çevresine ait geçici aday listeleri Aydın Büyükşehir Belediyesi anons aracı ile ilan edildi.
Yüksek seçim Kurulu (YSK) 7 Haziran milletvekili seçimlerinde partilerin Aydın’dan aday olarak gösterdiği isimlerin ilan edilmesi yönünde Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne başvuru yaptı. 7 kişilik geçici aday listelerine giren isimlerin anons aracı ile tanıtılması yönündeki başvuruyu kabul eden Aydın Büyükşehir Belediyesi anons aracı ile adayların isimlerini iki defa ayrı ayrı okuyarak Aydınlılara ilan etti. Anonslarda; Saadet Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Adalet ve Kalkınma Partisi, Demokratik Sol Parti, Yurt Partisi, Demokrat Parti, Vatan Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi olmak üzere toplam 8 partinin listeye giren adayları tek tek okundu.
YORUM EKLE