Karaer: “Genel Seçimler Öncesi Oynanan Oyunlara Dikkat Etmeliyiz”

Memur-sen Aydın İl Temsilcisi Ve Sağlık-sen Şube Başkanı A. Baki Karaer, 7 Haziranda Yapılacak Genel Seçimler Öncesi Oynanan Oyunlara Dikkat Edilmesi Gerektiğini Belirtti.

Karaer: “Genel Seçimler Öncesi Oynanan Oyunlara Dikkat Etmeliyiz”
banner230
Memur-Sen Aydın İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Şube Başkanı A. Baki Karaer, 7 Haziranda yapılacak genel seçimler öncesi oynanan oyunlara dikkat edilmesi gerektiğini belirtti.
Memur-Sen teşkilatı olarak Yeni Türkiye’nin önünü açacak projelere imza atmaya devam ettiklerini ifade eden Baki Karaer, bununla birlikte Türkiye üzerinde oynanan oyunları bozmak için de çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Memur-Sen ve Sağlık-Sen’in her zaman üyesi ve milleti adına sendikacılık yaptığını belirten Karaer, “Günü kurtarma adına değil, geleceği düşünerek bu yönde çalışmalar yapıyoruz. Geçmişte sendikacılık adı altında millet iradesine karşı bazı odaklarla işbirliği yapan sivil toplum örgütleri oldu. Bunlar zaman içinde millet tarafından silindi. Memur-Sen ailesi olarak her zaman bu yapılara karşı durduk ve durmaya devam edeceğiz” dedi.
Son dönemde Türkiye üzerinde farklı senaryolar kurgulandığını ve zaman zaman bunu uygulamaya koymak için çeşitli eylemler yapıldığını kaydeden Karaer, “Haziran seçimleri ülkemiz için büyük önem taşımaktadır. Görüyoruz ki bazı kirli oyunlar seçimler öncesi oynanıyor. Bunun son örneğini şehit savcımız Mehmet Selim Kiraz olayında yaşadık. Bundan sonra olacaklara dikkat etmeliyiz ve millet olarak şer odaklarına karşı birlik olmalıyız” diye konuştu.
“ÇALIŞANLARIMIZ SAĞLIK-SEN’İN FARKINI ÇOK BİLİYOR”
Bugün Sağlık-Sen’in kazanımlarını kendi kazanımları gibi gösteren sendikalar olduğunu belirten Karaer, sağlık çalışanlarının diğer sendikalarla Sağlık-Sen arasında farkı çok iyi bildiklerini söyledi. Sağlık-Sen’in yetkili sendika olmasında itibaren sağlık çalışanları adına birçok kazanım elde ettiğine vurgu yapan Karaer, şöyle konuştu: “Sağlık- Sen’in kazanımları ortadadır. Bizden önce yetkili olanların ne yaptığına ve bizlerin yetkiyi aldıktan sonra neler elde ettiğimize bakılırsa aradaki fark çok net görülecektir. Çalışanlarımız adına mücadelemizi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sürdürmeye devam edeceğiz”
YORUM EKLE