Didim’de Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Ziyaretlerle Sürüyor

14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Didim İlçe Müftüsü Mikail Polat ile Müftülük personeli Didim Devlet Hastanesi çalışanlarına, hasta ve hasta yakınlarına, kırmızı gül dağıttı.Kutlu...

Didim’de Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri Ziyaretlerle Sürüyor
banner230
14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Didim İlçe Müftüsü Mikail Polat ile Müftülük personeli Didim Devlet Hastanesi çalışanlarına, hasta ve hasta yakınlarına, kırmızı gül dağıttı.
Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Didim İlçe Müftüsü Mikail Polat ile Müftülük personeli Didim Devlet Hastanesi çalışanlarına, hasta ve hasta yakınlarına, İslam Dini Peygamberi olan Hz. Muhammed’i (S.A.V) sembolü olarak kabul edilen kırmız gül dağıttı. Hafta dolayısıyla yapılan ziyaretler çerçevesinde Didim İlçe Protokolü ile Akbük huzur evini ziyaret eden Müftü Mikail Polat ve müftülük çalışanları Didim Devlet Hastanesini de ziyarette bulundu. Müftü Polat ve beraberindekileri Didim Devlet Hastanesi Müdürü Meral Bilir eşlik etti.
Müftü Polat ve beraberindekiler Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla ziyarete geldiklerini belirterek, Hastane çalışanlarına, hasta ve hasta yakınlarına kırmızı gül dağıttı; hastalara acil şifalarda bulundu.
YORUM EKLE