Aydınspor 1923, Karagümrük’e Odaklandı

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923, hafta sonu evinde oynayacağı Karagümrük maçının hazırlıklarını sürdürüyor.Aydınspor 1923, Karamgümrük maçının hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. Yörük Ali Efe Tesisleri’nde...

Aydınspor 1923, Karagümrük’e Odaklandı
banner230
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923, hafta sonu evinde oynayacağı Karagümrük maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Aydınspor 1923, Karamgümrük maçının hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. Yörük Ali Efe Tesisleri’nde yapılan antrenmanda Bayram Çetin, kasığındaki ağrılar nedeniyle takımdan ayrı çalışıp düz koşu yaparken geçtiğimiz günlerde antrenmanda sakatlanan ve arka adalesinde yırtık olduğu tespit edilen Umut Kekilli yer almadı. Siyah beyazlı ekip, taktik ve kondisyona dayalı bir antrenman gerçekleştirirken Teknik Direktör Murat Yoldaş, önde savunma yapma ve önde basmaya yönelik olarak bir oyun oynattı. Karagümrük maçına daha özenli hazırlanan Aydınspor 1923, hafta sonu çıkacağı ölüm kalım maçına sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Antrenmanın son kısmında Şamil, Murat, Mertan, Fatih, Sezer, Berkay, Onur ve Ozan’a özel şut çalıştırması yaptıran Yoldaş, gol yollarında etkili olabilecek oyuncularını da özel hazırladı.
YORUM EKLE