Aydın’da Okçuluk İl Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı

Aydın’da düzenlenen Okullar Arası Küçükler ve Gençler Okçuluk İl Birinciliği müsabakalarında dereceye giren sporcular ödüllendirildi.Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen 2014 - 2015 eğitim öğretim...

Aydın’da Okçuluk İl Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı
banner230
Aydın’da düzenlenen Okullar Arası Küçükler ve Gençler Okçuluk İl Birinciliği müsabakalarında dereceye giren sporcular ödüllendirildi.
Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen 2014 - 2015 eğitim öğretim yılı Okullar Arası Küçükler ve Gençler Okçuluk İl Birinciliği müsabakaları Adnan Menderes Stadı’nda yapıldı. Yapılan müsabakalara Efeler Atatürk Anadolu Lisesinden 1 sporcu, Efeler Adnan Menderes Anadolu Lisesinden 4 sporcu, Kuşadası Nermin Metin Akar Ortaokulundan 1 sporcu ve Didim Zeynep Dönmez Meslek ve Teknik Anadolu Lisesinden 2 sporcu olmak üzere 8 sporcu katıldı.
Oldukça çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda Küçükler kategorisinde Sena Nur Tekin; Genç Bayanlar kategorisinde Bilge Nur Yılmaz, Şimal Ekiz, Hale İrem Beyaz ve Rana Böğrekçi; Genç Erkekler kategorisinde ise Arda Tavacı, Mehmet Gümüş ve Samet Öztürk dereceye giren sporcular oldu. Müsabakalarda dereceye giren sporculara Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından madalya ve başarı belgesi takdim edildi.
Okullar Arası Küçükler ve Gençler Okçuluk İl Birinciliği müsabakalarında derece giren sporcular Aydın’ı temsilen 03 - 05 Haziran 2015 tarihlerinde Antalya ilinde yapılacak olan grup müsabakalarına katılmaya hak kazandı.
YORUM EKLE