Ancın Koleji’nın Raketleri Şampiyonluğu Gelenek Haline Getirdi

Aydın Özel Muzaffer Ancın Koleji öğrencileri masa tenisinde şampiyonluğu gelenekselleştirdi. Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen müsabakalarda Aydın Muzaffer Ancın Koleji öğrencileri yine şampiyon oldu.Gençlik...

Ancın Koleji’nın Raketleri Şampiyonluğu Gelenek Haline Getirdi
banner230
Aydın Özel Muzaffer Ancın Koleji öğrencileri masa tenisinde şampiyonluğu gelenekselleştirdi. Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen müsabakalarda Aydın Muzaffer Ancın Koleji öğrencileri yine şampiyon oldu.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından tüm spor kulüplerine açık olan turnuvaya katılan tek okul kulübü olduklarını ve okul öğrencilerinin bir üst kategori olan Gençler Kategorisi’nde mücadele verdiğini belirten Aydın Özel Muzaffer Ancın Koleji Okul Kulübü Antrenörü Alaaddin Coşkunçay, “Müsabakaya belediye takımları ve çeşitli firma, kurum ve kuruluşların spor kulübü takımları katıldı. Okul olarak katılan tek kulüp bizdik. Öğrencilerimiz ciddi bir başarı elde ederek Aydın şampiyonu oldular. Söke Belediyespor 2. ASTAŞ Spor da üçüncü oldu. Genç Erkekler Masa Tenisi Ligi Şampiyonu olan okulumuz öğrencileri M. Latif Gör, Selman Melekoğlu, Ömer Faruk Dinç, Koralp Kum, Kerim Kalelioğlu, Selim Mert Kavcar ve Halil İbrahim Ergen’e teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
YORUM EKLE