Çıldır’a Trilyonluk Hayvan Pazarı Ve Kesimhane...

Çildir'a Trilyonluk Hayvan Pazarı Ve Kesimhane

Çıldır’a Trilyonluk Hayvan Pazarı Ve Kesimhane...
banner230
AK Parti Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu DAP’a üye olmayan Çıldır Belediyesini üye yaparak trilyonluk projelere imza attıklarını söyledi.
Başkan Azizoğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "DAP’a sunduğumuz hayvan pazarı ve kesimhane projesi onaylandı. Bu projemizle ilçemizde trilyonluk yatırımlar yükselmeye başlayacak. 2015 yılı içerisinde ihalesi tamamlanarak yapımına başlanacak olan hayvan pazarı ve kesimhane projemizin %95 hibe olarak onaylandı ve protokol imzalandı. Hazine adına tescil edilen 14.000 metrekare arsa Çıldır belediyesine Ardahan defterdarlığınca hayvan pazarı ve kesimhane yapılması için tahsis edildi" dedi.
TOKİ’DE SONA GELİNDİ
TOKİ projesinde de sona yaklaşıldığını dile getiren Azizoğlu "TOKİ için mutlu sona emin adımlarla ilerliyoruz. İlçemizin yatırımların gerçekleşmesi konusunda ürettiğimiz projeler kabul görerek yatırıma dönüşmeye başlıyor. Ürettiğimiz projelerin hayata geçmesinde desteğini esirgemeyen ve her aşamasıyla ilgilenen AK Parti Ardahan milletvekili sayın Orhan ATALAY’a şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum" dedi.
YORUM EKLE