Kaymakam Tanrıkulu, Mahalle Gezisinde

Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, mahalle ziyaretlerine devam ediyor.Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mutluay Oskay ile birlikte Bayat mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Bayat mahalle muhtarı Cafer...

Kaymakam Tanrıkulu, Mahalle Gezisinde
banner230
Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mutluay Oskay ile birlikte Bayat mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Bayat mahalle muhtarı Cafer Öngün ve mahalle halkını ziyaret eden Kaymakam Tanrıkulu, Mahalle konağında vatandaşlarla sohbet ederek Mahalle hakkında bilgi aldı. Özellikle Bayat mahalle halkının mahalle arasına Sulama birliği tarafından kapalı devre sulama sistemi ile yolların bozuk olduğu, Bunun yanında Korkuteli Bayat arasındaki ballık yolunun bozukluğu ve Ballık yolu üzerinde bulunan kum ve taş ocağında atılan dinamitler dolayısıyla suların yön değiştirdiğini, bu konu hakkında gerekli incelemelerin yapılmasını istediler.
Kaymakam Tanrıkulu, Devletin her zaman vatandaşın yanında olduğunu ve sorunların çözümü konusunda gerekli çalışmaları yapacaklarını belirterek, “Vatandaşların sorunu, bizim sorunumuzdur. Kapımız her zaman açıktır. Vatandaşımızın her türlü ihtiyaç ve sorunlarını imkanlar ölçüsünde çözmek için, ilçedeki tüm kamu kurum ve kuruluşları seferber olmaktadır” dedi.
YORUM EKLE