DSİ Bölge Müdürlüğünde Futbol Heyecanı Başladı

DSİ 13. Bölge Müdürlüğünde her yıl düzenlenen “Şubeler Arası Geleneksel Futbol Bahar Turnuvası”, 9 takımın katılımı ile başladı.Turnuvada, Makina Tork Gücü Spor, Bölge Ayyıldız Spor, 131. Şube Spor, 131. Şube Özgençlik Spor,...

DSİ Bölge Müdürlüğünde Futbol Heyecanı Başladı
banner230
DSİ 13. Bölge Müdürlüğünde her yıl düzenlenen “Şubeler Arası Geleneksel Futbol Bahar Turnuvası”, 9 takımın katılımı ile başladı.
Turnuvada, Makina Tork Gücü Spor, Bölge Ayyıldız Spor, 131. Şube Spor, 131. Şube Özgençlik Spor, Makina Demir Spor, 132.Şube Elmalı Spor, 133. Şube Finike Spor, Sondaj Spor, Emlak Kamulaştırma Spor mücadele edecek. Turnuvada 20 Nisan tarihi itibari ile 9 maç tamamlanırken, DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, “DSİ ülkemizin her köşesinde devasa büyüklükte Su yapıları yaparak milletimizin istifadesine sunmaktadır. Bizler çok ulvi bir görev yapan DSİ çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu artıracak ve DSİ ailemizin birlik ve beraberliğine katkı sağlayacak sosyal aktiviteler yapmaktayız. Bu bağlamda Bölge Müdürlüğümüzde her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz üniteler arası futbol müsabaka maçları bu yıl da başladı. İnşallah çalışanlarımız oluşturdukları takımlar ile ünitelerimiz arasında dostluk ve kardeşlik çerçevesinde güzel maçlar oynayacaklardır. Bütün takımlara başarılar diliyorum” dedi.
YORUM EKLE