Anaokulu Öğrencilerinden Ülkeler Gösterisiyle Barış Ve Dostluk Mesajı

TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle gerçekleştirilen geleneksel Ülkeler Gösterisi’nde büyüklerine barış ve dostluk mesajı verdiler.TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu...

Anaokulu Öğrencilerinden Ülkeler Gösterisiyle Barış Ve Dostluk Mesajı
banner230
TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle gerçekleştirilen geleneksel Ülkeler Gösterisi’nde büyüklerine barış ve dostluk mesajı verdiler.
TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle gerçekleştirilen geleneksel Ülkeler Gösterisi’nde büyüklerine barış ve dostluk mesajı verdiler. Öğretmenleri ile birlikte bir ülke seçerek o ülkenin kültürünü, müziklerini, yemeklerini ve danslarını tanıyan öğrenciler, 16 Nisan 2015 tarihinde okulun amfi tiyatrosunda gösterilerini aileleri için sergilediler. Büyük bir emek, arkadaşlık, dostluk, eğlence ve kaynaşmanın ürünü olan gösteride ülkelere özgü rengarenk kostümleri ile sahne alan anaokulu öğrencileri, kimi zaman Sirtaki ve Flamenko danslarıyla Ege ve Akdeniz’den esintiler taşıdılar kimi zamansa etnik danslarla izleyenleri Afrika’ya ve Mısır’a bir yolculuğa çıkardılar. Gösteriler bittiğinde öğrenciler, Atatürk Marşı eşliğinde ellerinde bayraklarla Türkiye dansını yaptılar.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273