Vali Çomaktekin’den Tekstil Fabrikasında İnceleme

Merzifon Organize Sanayi Bölgesi (OSB) müteşebbis heyeti toplantısına katılan Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, bir tekstil fabrikasında da inceleme yaptı.Merzifon OSB Müdürlüğünde gerçekleşen toplantıya Merzifon Kaymakam Vekili Suluova...

Vali Çomaktekin’den Tekstil Fabrikasında İnceleme
banner230
Merzifon Organize Sanayi Bölgesi (OSB) müteşebbis heyeti toplantısına katılan Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, bir tekstil fabrikasında da inceleme yaptı.
Merzifon OSB Müdürlüğünde gerçekleşen toplantıya Merzifon Kaymakam Vekili Suluova Kaymakamı Hayati Taşdan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri A. Faruk Aykutlu ile Merzifon OSB müteşebbis heyeti üyeleri de katılırken gündemde yer alan konuların görüşüldü.
Toplantının ardından yaklaşık bin 700 kişinin istihdam edildiği bir tekstil fabrikasını dolaşıp ekonomiye büyük katkılar sağlayan firma sahiplerine teşekkür eden Vali Çomaktekin, Amasya’nın birçok sektöre öncü olabilecek bir potansiyele ve konuma sahip olduğunu belirterek devletin sağladığı teşvikler ile iş adamlarının gayretiyle Amasya ekonomisinin daha da gelişebileceğini söyledi.
Çomaktekin, Boğazköy’deki bir ekmek fabrikasını gezerek bilgiler aldı.
YORUM EKLE