Gül Anaokulu’nun Kutlu Doğum Etkinliği Büyüledi

Adıyaman Gül Anaokulu’nun minik öğrencilerinin, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle yaptıkları etkinlik izleyenleri büyüledi.Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Adıyaman Bölge Müdürlüğü Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe çok...

Gül Anaokulu’nun Kutlu Doğum Etkinliği Büyüledi
banner230
Adıyaman Gül Anaokulu’nun minik öğrencilerinin, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle yaptıkları etkinlik izleyenleri büyüledi.
Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Adıyaman Bölge Müdürlüğü Kültür Merkezi’nde gerçekleşen etkinliğe çok sayıda kişi katıldı. Peygamber Efendimizin doğumunun 1444. yılı etkinlikleri kapsamında Gül Anaokulu öğrencilerinin programını Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Yetiş, Gül Anaokulu Müdürü Ahmet Karaçalı, öğrenci velileri ve çok sayıda kişi izledi.
Kur’an-ı Kerim okumasıyla başlayan programda, şiirler ve ilahiler okunarak, öğrencilerin hazırladıkları gösteriler sunuldu. Birbirinden güzel gösteriler ile salonda bulunanları kendilerine hayran bırakan minik öğrenciler, Peygamber Efendimizi (sav) anlattılar.
Beş sınıfın beş ayrı gösteri sunduğu programda en çok sema gösterisi, ‘Yetim Kız’ şiirinin seslendirildiği etkinlik ilgi gördü. Program sonunda tüm öğrenciler birlikte ilahi seslendirdiler.
YORUM EKLE