Karaisalı Belediyesi’nden "Hoş Geldin Bebek" Hizmeti

Karaisalı Belediye Başkanı Belediye Saadettin Aslan’ın göreve gelmesinden sonra başlatılan “Bebek Projesi” kapsamında bugüne kadar 200 bebeğe çanta hediye edildi.Hem kız hem de erkek bebekler için üzerinde ”Karaisalı’ya Hoş Geldin...

Adana 05.08.2015, 10:45
Karaisalı Belediyesi’nden "Hoş Geldin Bebek" Hizmeti
banner230
Karaisalı Belediye Başkanı Belediye Saadettin Aslan’ın göreve gelmesinden sonra başlatılan “Bebek Projesi” kapsamında bugüne kadar 200 bebeğe çanta hediye edildi.
Hem kız hem de erkek bebekler için üzerinde ”Karaisalı’ya Hoş Geldin Bebek-Saadettin Aslan” yazılı belediye logolu çantalar verilmeye devam ediliyor.
Bebek Projesi ekibinden Zeynep Var, Cansu Çelik ve Esma Kuvvet’ten oluşan ekip, son ayda dünyaya gelen bebeklerin evi tek tek ziyaret edilerek, Başkan Saadettin Aslan’ın selamları iletilerek, içinde yeni doğan bebek için gerekli ne malzemeler bulunan çantayı hediye ettiler.
Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, ilçede her ay doğan bebelere kızlar için pembe çanta, erkekler için de kırımızı çanta hazırladıklarını ifade ederek, “İçinde zıbın, giysi, emzik, ateş ölçer, biberon gibi yeni doğanlara gerekli olan eşyaları ailelerine teslim ediyoruz. Yeni doğan bebek ailede büyük bir heyecan ve sevince yol açmaktadır. Biz de bu sevince ortak olmak için bebeklerimize hoş geldin diyor ve doğum hediyesi olarak ailelerini ziyaret ediyoruz. Bugüne kadar 200 adet bebe çantası verdik. Bundan sonra da vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Bebek çantalarını alan aileler ise, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’a bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ettiler.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 14 Aralık 2019
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@