İşkad Başkanlığına Belgin Özçelik Getirildi

Elif Doğan Türkmen’in milletvekili adayı olması sebebiyle istifa ettiği Adana İşkadınları Derneği (İŞKAD) başkanlığına başkan yardımcısı Belgin Özçelik getirildi.İŞKAD Yönetim Kurulu Başkanlığına oybirliği ile 2 dönemdir Yönetim...

İşkad Başkanlığına Belgin Özçelik Getirildi
banner230
Elif Doğan Türkmen’in milletvekili adayı olması sebebiyle istifa ettiği Adana İşkadınları Derneği (İŞKAD) başkanlığına başkan yardımcısı Belgin Özçelik getirildi.
İŞKAD Yönetim Kurulu Başkanlığına oybirliği ile 2 dönemdir Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Turizmci Belgin Özçelik’i seçildi. Özçelik, “İŞKAD kuruluş amacına uygun olarak girişimci kadınların Türkiye ekonomisine yön verecek iş insanlarımız arasındaki yerini alması için var gücüyle çalışmaya devam edecek, tüm sivil toplum kuruluşları ile iletişimi ve dayanışmayı arttıracak, girişimcilerimizin önünü açmak için eğitim, destek ve projeler ile kadın girişimcilere yol göstermek suretiyle çalışmalarına bütün gücüyle devam edecektir” dedi.
Özçelik ayrıca, ön seçimde gösterdiği örnek çalışmalarla hem İŞKAD’a ve hem de tüm kadınlara örnek bir çalışma sürdüren Elif Doğan Türkmen’i kutlayarak çalışmalarında başarılar diledi.
YORUM EKLE