İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitim Semineri Sona Erdi

Türk-İş Konfederasyonu’nun 2015 yılı Genel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim seminerinin ilki Teksif Sendikası Genel Başkanı ve Türk-İş Genel Eğitim Sekreteri Nazmi Irgat’ın katılımı ile Adana’da gerçekleştirildi. Eğitim semineri...

İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitim Semineri Sona Erdi
banner230
Türk-İş Konfederasyonu’nun 2015 yılı Genel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim seminerinin ilki Teksif Sendikası Genel Başkanı ve Türk-İş Genel Eğitim Sekreteri Nazmi Irgat’ın katılımı ile Adana’da gerçekleştirildi. Eğitim semineri dün sertifika töreni ile son buldu.
Büyük Sürmeli Oteli’nde yapılan eğitim seminerinde Türk-İş Eğitim Uzmanı Prof. Dr. Aziz Konukman’ın Ekonomik ve Sosyal Gelişmeler konulu sunumu ile son buldu.
Seminer sonrası bir teşekkür konuşması yapan Türk-İş 4. Bölge Temsilcisi Edip Gülnar, “Eğitim seminerinin ilkini Adana’dan başlatan Türk-İş yönetimine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Eğitim seminerinin amacına ulaştığına inanıyorum. Burada bizlere iş sağlığı ve güvenliği konusunda önemli bilgiler sunan değerli hocalarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından seminere katılanlara sertifikaları dağıtıldı.
YORUM EKLE