Adimder’den Atılım

Adana İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği, (ADİMDER) kentteki imam hatip okullarının sorunlarıyla ilgili milli eğitim müdürü, kaymakam, ilçe milli eğitim müdürü ve okul müdürleriyle fikir alışverişi yaptı.Özden Park Tesisleri’nde...

Adimder’den Atılım
banner230
Adana İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği, (ADİMDER) kentteki imam hatip okullarının sorunlarıyla ilgili milli eğitim müdürü, kaymakam, ilçe milli eğitim müdürü ve okul müdürleriyle fikir alışverişi yaptı.
Özden Park Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıya Sarıçam Kaymakamı Ali Murat Güven, Yüreğir Kaymakamı Turgut Subaşı, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kılınç. Sarıçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Seyhan Çelik, Sarıçam Müftüsü Bekir Kaplan, ADİMDER Başkanı Veysi Şahin, ÖĞDER Başkanı Ekrem Ulu ve okul müdürleri katıldı.
Toplantıda katılımcılar, imam hatip okulları ve liselerinin müdürleriyle tanışma, kaynaşma ve istaşere toplantısında biraraya gelerek okulların kalitelerinin daha fazla artırılması noktasında durarak, imam-hatip okullarının genel durumu, eğitim-öğretimde başarının arttırılması konusunda geliştirilecek olan tutum ve davranışların belirlenmesi, okulların fiziki ihtiyaçları ile okulların ihtiyaç duyduğu derslik sorunlarının giderilmesi hususunda görüş alışverişinde bulundular.
YORUM EKLE