banner271

Adana İle Kozan Gençlikspor Tekvando Müsabakaları

Adana Tekvando Bölge Antrenörü Genç Osman Aşan, ikili müsabakalarla sporcuların deneyim kazanmaları sağladıklarını söyledi.Aşan, 5 Ocak Fatih Terim Stadı tribünleri altında bulunan tekvando salonunda gerçekleştirilen “Adana ile Kozan...

Adana İle Kozan Gençlikspor Tekvando Müsabakaları
banner230
Adana Tekvando Bölge Antrenörü Genç Osman Aşan, ikili müsabakalarla sporcuların deneyim kazanmaları sağladıklarını söyledi.
Aşan, 5 Ocak Fatih Terim Stadı tribünleri altında bulunan tekvando salonunda gerçekleştirilen “Adana ile Kozan Gençlikspor İkili Turnuva”ya 46 kız toplam 95 sporcunun katıldığını, hedeflerinin kilolarında en iyi olan sporcularla kent dışında yapılacak müsabakalara güçlü Adana karmasıyla katılmak olduğunu kaydetti.
Antrenörler Erdoğan Baycan ile Halil Gezici’nin yetenekleri sporculara fırsat yarattıklarını ifade eden Aşan, şöyle devam etti:
“Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi’nin destekleriyle Adana merkezin yanı sıra tüm ilçelerde Gençlikspor olarak tekvando takımları oluşturduk. Fırsat buldukça hem merkezde hem de ilçelerde ikili müsabakalar yaparak sporcuların deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Adana’da iyi bir sporcu potansiyeli var. Her geçen gün sporcu ve kulüp sayasında artış gözleniyor. Hedefimiz, ulusal ve uluslararası müsabakalarda kentimizin adanı duyurmak ve milli takımlara yeni sporcular kazandırmaktır.”
YORUM EKLE