banner283

Yerli Turistin Yeni Gözdesi: Karadeniz Bölgesi

Tarihiyle, kendine has kültürüyle, yeşiliyle ve mavisiyle Karadeniz; yerli turistin her zaman bulunmaktan mutluluk duyacağı huzurlu bir yer konumunda bulunuyor. Karadeniz’in yöresel yemekleriyle, tarihi dokusuyla ve halkının sıcakkanlı karşılamasıyla mutlaka sizler de tanışmalısınız.

Yararlı Bilgiler 10.12.2019, 15:49
Yerli Turistin Yeni Gözdesi: Karadeniz Bölgesi
banner230

Haydi o zaman Karadeniz’in doğa harikası yerlerine ve popüler noktalarına birlikte bakalım, Karadeniz bölgesinde gezilecek yerleri birlikte keşfedelim.

Karadeniz’in en sevilen şehirlerinden biri olan Trabzon, mutlaka görmeniz gereken yerler listesinde oldukça üst sıralarda. Trabzon’a gittiğinizde fırsatınız varsa tüm yaylaları görüp ve mis gibi temiz havayı içinize çekmelisiniz. Tabiat parklarını, etkileyici mağaraları, Sümela (Meryem Ana) Manastırı’nı, müzeleri, kaleleri, Atatürk Köşkü, camileri gezebilir ve daha birçok değerli eseri ziyaret edebilirsiniz.

Görülmeye Değer Ayder Yaylası

Karadeniz’e gitme fikri aklınıza düştüyse, Ayder Yaylası’na gitme kararı da mutlaka verilmiştir. Rize denince ilk akla gelen yer olan Ayder Yaylası, muhteşem doğası ve şifalı kaplıcasıyla ziyaretçilerini karşılıyor. Yeşilin bin bir tonunu görebileceğiniz, her nefeste doğanın göbeğinde olduğunuzu hissedeceğiniz Ayder Yaylası’nda, durmadan akan ve görünümü sebebiyle adına Gelin Tülü Şelalesi denen bu küçük şelaleden de etkileneceğinize eminiz.

En Mutlu Şehir: Sinop

Karadeniz’in incisi olarak da bilinen Sinop da mutlaka görmeden dönmemeniz gereken bir doğa şehri… TÜİK’in yaptığı araştırmaya göre en mutlu şehir seçilen Sinop’ta, mutlu olmak için harika nedenler var. Öncelikle müthiş doğası, yeşiller içinde huzur veren koyları, tarihi kaleleri, 4 bin yıllık geçmişiyle Sinop Cezaevi şehri cazip bir gezi rotası haline getiren unsurlar arasında. Tabii ki ünlü Sinop mantısının tadına bakmak da burada yapılabilecek en keyifli ve mutluluk veren aktivitelerden bir tanesi konumunda. Sadece yerli turistin değil yabancı turistlerin de ilgisini çeken Sinop’ta harika deneyimler kazanabilirsiniz.

Karış Karış Karadeniz

Karadeniz’in doğal güzellikleri saymakla bitmez. Kastamonu Valla Kanyonu, Artvin Karagöl, Giresun Adası, Amasya Yalıboyu Evleri, Şehzadeler Müzesi, Ordu yaylaları ve daha birçok görülmeye değer şehir ve tarihi noktalar, Karadeniz bölgesinde gezilecek yerler olarak keşfinizi bekliyor. Görebildiğiniz kadar yer görmeli, gidebildiğiniz her noktaya gitmelisiniz. Peki nasıl gideceğiz diye soruyorsanız, Karadenizlilerin de en çok tercih ettiği ulaşım şekli otobüs ile yolculuğunuzu yorulmadan tamamlayabilirsiniz.

Karadenizliler güzel memleketlerine konforlu ve rahat bir şekilde ulaşmak için her zaman Kâmil Koç’u tercih ediyor. Sizler de otobüs biletini uygun fiyata ve güvenli ödeme ile www.kamilkoc.com.tr’den alarak Karadeniz yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Rakipleri arasında öne çıkan, köklü geçmişi ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla dikkat çeken Kâmil Koç, uygun fiyatlı ulaşımı konforlu seyahat deneyimine dönüştürüyor.

Kâmil Koç’un Karadeniz Bölgesi’ne gerçekleştirdiği seferler;

 • Bartın
 • Amasya
 • Bolu
 • Ordu
 • Samsun
 • Trabzon
 • Çorum
 • Düzce
 • Giresun
 • Karabük
 • Kastamonu
 • Rize

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@