İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince Derinkuyu Özlüce Köyüne bağlı arazi yolları genişletilme çalışması yapılmış olup, İdaremiz sorumluluk ve yol ağında bulunan yollarda bakım-onarım çalışmaları son hızıyla devam ediyor.

NEVŞEHİR(MHA) İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince Derinkuyu Özlüce Köyüne bağlı arazi yolları genişletilme çalışması yapılmış olup, İdaremiz sorumluluk ve yol ağında bulunan yollarda bakım-onarım çalışmaları son hızıyla devam ediyor.  

KOSGEB Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı Görüşüldü KOSGEB Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı Görüşüldü

Ayrıca İl özel idaresi tarafından Kozaklı İlçesine bağlı Taşlıhöyük Köyünün taziye evi yapımında kullanılmak üzere çimento ve kum yardımında bulunuldu. 

Muhtarlar ve Vatandaşlar tarafından gelen şikayetler ve ekiplerin yerinde incelemeleri doğrultusunda, görev ve sorumluluk alanında iş ve işlemlerde yapılacak planlama dahilinde çalışmalara aralıksız devam edilecek.