Açıkgöz,"Ramazan Bayramı'mız Mübarek Olsun"

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz'ün, Ramazan Bayramı'mızı kutlama mesajı

Nevşehir 23.05.2020, 00:18
Açıkgöz,"Ramazan Bayramı'mız Mübarek Olsun"

Ramazan Bayramı’mız Mübarek Olsun

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan maneviyatımızın yoğunlaştığı Ramazan ayında, bu yıl iftar ve sahur bereketinin evlerimizde, milli birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının da gönüllerimizde yer ettiği; semaya açılan dua elleri, evlerimizde kılınan teravih namazları, gerek televizyonlardan gerekse sosyal medya aracılığıyla okunan mukaveleler, okunan Hatim-i Şerifler ile bereketli geçirdiğimiz Ramazan ayının sevinci olan Ramazan Bayramı’mızın hayırlara vesile olmasını dilerim. Büyüklerimizin elini bu bayram öpemesek de her zamanki gibi dualarında yer almayı istiyoruz. Teknolojiden faydalanarak, telefonla arayarak tüm gönüllere ulaşmaya hep birlikte gayret edelim.

“Müminler ancak kardeştir.” (Hucurât, 49/10), ilahi müjdesine ram olmak için kardeşlerimizin gönül mahzunluğunu bizler de yüreğimizde hissediyoruz. Salgınla mücadele ettiğimiz bugünlerde dünyada zulümlerin ve zalimlerin son bulduğu; vatanımızda, yakın coğrafyamızda, Türk-İslam âleminde ve tüm dünyada sağlık, birlik, beraberlik, huzur, güven ve istikrar ortamının hâkim olduğu, dargınların barıştığı, hoşgörülü nice bayramlara ulaşmayı Yüce Mevla’dan niyaz ederim.

Toplum sağlığının korunması adına gece gündüz demeden üstün fedakârlıkla canlarını dahi feda eden sağlık çalışanlarımız ile terörle mücadele kapsamında vatanımız ve milletimiz için üstün fedakârlık gösteren aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı; kahraman gazilerimize de acil şifalar dilerim. Kahraman milletimize sabırları ve evde kalarak toplumsal sorumluluğu destekleri; başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm kamu görevlilerimize de salgınla mücadelemizde göstermiş oldukları cesaretleri, kahramanlıkları için minnetlerimizi ve teşekkürlerimizi sunuyorum.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 18 yıldır güçlü sağlık alt yapısıyla, yatırım, planlama, güçlü ekonomi, istikrarlı kalkınma modeliyle 2023 hedefimizde milletimizle el ele gönül gönüle kutlu yolculuğumuz devam ediyor. 2053, 2071 vizyonlarımız için de özellikle gençlerimize ve gelecek nesillerimize de görev ve sorumluluk düşüyor. Her türlü terör ve ekonomik saldırılarına rağmen güçlü Türkiye’yi yolundan döndürecek hiçbir fani güç yoktur. Allah’ın izniyle mazlumların, mağdurların umudu, İslam’ın sancaktarı Türkiye; dünyaya uzanan yardım eli olmaya ve ilelebet güçlü yaşamaya devam edecektir.

Salgınla mücadele en ön safta yer alan başta sağlık çalışanlarımızdan ve görev alan tüm kamu görevlilerimizden Allah, razı olsun. Tedbiri elden bırakmayarak hem kendi sağlığımızı hem de toplumsal sağlığı korumanın hepimizin görevi olduğunu unutmayalım. Bu yıl evlerimizden de olsa aynı coşkuyla bayram sevincimizi hep birlikte kutluyoruz.

Salgınla mücadelede tedbiri elden bırakmayarak, kontrollü sosyal yaşamımıza dönüşte; doğasıyla, tarihiyle, yer altı ve yer üstü zenginlikleriyle, balonlarıyla, ören yerleriyle, peribacalarıyla; sıcak, içten, samimi insanlarıyla, dünyada eşi ve benzeri bulunmayan güzel atlar diyarı Kapadokya'mıza tüm eş ve dostlarımızı, yerli ve yabancı konuklarımızı bekliyoruz.
 

Mübarek Ramazan Bayramı’mızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlık âlemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz eder, saygılarımı sunarım.

Selam ve dua ile…

Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

TBMM Başkanlık Divan Üyesi

banner230
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@