Yüzler Beşir Derneğiyle Gülüyor

Türkiye’de ve dünyada gönüller yapmaya geldik diyerek hayırsever bağışçılarının desteğiyle ihtiyaç sahibi ailelere Beşir Derneği yardımları aralıksız devam ediyor.

Yüzler Beşir Derneğiyle Gülüyor
banner230

Sosyal inceleme sonucu belirlenip ihtiyaç sahibi listelerine eklenen aileler, ihtiyaç duydukları ürünleri, tanımlanan puan miktarınca para geçmeyen marketten temin ediyorlar.

Beşir Derneği Nevşehir Temsilcisi Taner DÜZGÜN: Beşir Derneği amacı: ihtiyaç sahiplerinin rencide olmadan para geçmeyen markette gelerek belirlenen miktarda ihtiyaçlarını bu markette yaparlar. Bu markette hayır sahibinin, ihtiyaç sahibini görmeden ihtiyaç sahibinin de mahzun ve mahcup edilmeden kendi ihtiyaçlarını kendisinin belirleyerek ihtiyaçlarını temin ederler.

DÜZGÜN: Siz değerli Nevşehir halkımızın yapmış oldukları hayırları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmada bir köprü görevi olarak bu vazifeyi kendisine üstlenen Nevşehir Beşir Derneği olarak ihtiyaç sahibi aileleri yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ederek; Derneğimize bağışta bulunmak isteyenlerin aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirler dedi.

NEVŞEHİR BEŞİR DERNEĞİNE ULAŞMAK İÇİN İLETİŞİM NUMARALARI

0535 354 48 79- 0532 684 73 78

YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273