Vali Becel'den Pazar Esnafına Ziyaret

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, pazar esnafıyla bir araya geldi.

Nevşehir 12.01.2021, 14:49
Vali Becel'den Pazar Esnafına Ziyaret

Vali Becel, şehrin en eski ve yerleşik pazarı olan ve Pazar ile Pazartesi günleri kurulan kapalı pazar yerini gezdi.

esnafına ziyarette bulunan Vali Becel, esnafların eldiven ve maske takması, müşteri ile pazarcı arasındaki sosyal mesafenin korunması gibi tedbirlere riayet etmelerinin koronavirüs sürecinde çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Pazar esnafı ise Vali Becel’e ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür ettiler.

Vali İnci Sezer Becel pazar esnafını ziyaretinin ardından Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’e de ziyarette bulundu.

Yorumlar (1)
a.bölük 10 ay önce
Biz Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesinde yatan hastayız. Kozaklı Fizik Tedavi Hastanesinede bekleriz. Ne geldikleri var, ne gittikleri burda yönetim yok, temizlik hiç yok. Olan tek şey Covid19. Günlük 50 tane hastada Corona çıktı, 3 kişi öldü, bir çogu komada ama hastaneye hiç sahip çıkan yok. İçler acısı bir hastane olmuş, biz açıldığından beri ara ara tedavi görüyoruz. İlk zamanlar iyi idi git gide bozuldu, şimdi ise çiftlikten farkı yok. Temizlik, güvenlik, hasta bakımı, doktorların ilgisi ve yönetim yok denecek gibi. Zaten bunların yokluğundan hastane tüm boşaltıldı, şimdi iyice yatsınlar. Bu konuda haber yapında biraz sayın yetkililer ilgilensin fakir hastaneye.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@